Повідчиняйте в українському кіно й телебаченні всі вікна і двері. Допустіть молодих - думка

Тре починати з недорогих проектів від $300k до $500k. як у Польщі, де фільм "Листи до М." обійшовся в 1 лям 400 к доларів і вважається за їх мірками немислимо дорогим проектом.

Тепер порівняйте його і зняте у нас за 2 лями баксів. зараз всі ці тьоті і дяді, які творили гротескно дорогий кінонепотріб, перші в черзі за державним баблом.

Наклепали синопсисів та сценаріїв на патріотичну тематику — про АТО, Майдан, козаків, УПА тощо і кричать, що держава не підтримує своє кіно, бо не дає їм бабла... саме вони і стримують формування повноцінного і конкурентоздатного українського ентертейменту.

Та повідчиняйте в українському кіно й телебаченні всі вікна і двері, створіть такий протяг, щоби все старе раз і на завжди здуло і винесло у нафік потрібному напрямку, щоби від них не залишилося навіть запаху їх совкового нафталіну. Допустіть молодих.

Тим більше, що декому з тих молодих, курва, вже під 50. Ну не виживемо ми без повного апгрейту. Просто окремі хитруни будуть далі лити крокодилячі сльози про порятунок кіно і телебачення, навіть не знаючи про те, що в світі все це давно розвивається в одній великій взаємопов’язаній системі, яка називається — ЕНТЕРТЕЙМЕНТ.

Опшім, завдання #1 для українського кіно і телебачення — врятуватися від тих, хто рветься їх рятувати. Далі піде, як по маслу.

Олег УЩЕНКОИсточник: “http://uainfo.org/blognews/495885-povdchinyayte-v-ukrayinskomu-kno-y-telebachenn-vs-vkna-dver-dopustt-molodih-dumka.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя