Трамп проведе зустріч з Орбаном, попри заклики Конгресу скасувати її


Президент США Дональд Трамп зустрінеться з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном 13 травня в Білому домі на тлі критики і закликів скасувати переговори

Напередодні запланованої зустрічі високопоставлені члени Конгресу від республіканців і демократів повідомили Трампу, що вони стурбовані "низхідною демократичною траєкторією Угорщини", повідомляє Радіо Свобода. Об этом сообщает tsn.in.ua со ссылкой на СМИ.

У листі до Трампа 10 травня сенатори також наголосили, що вони дуже стурбовані тісними відносинами між Угорщиною, членом НАТО і Росією. Вони наголосили, що Угорщина не спромоглася диверсифікувати свої енергетичні ресурси і дозволила Росії використовувати свою візову систему для ухилення від санкцій США.

Серед підписантів листа були голова Комітету з міжнародних відносин Сенату республіканець Джим Ріш і Боб Менендес, головний демократ групи.

Представники демократів у Палаті представників, очолювані Еліотом Енгелом, головою Комітету зовнішньої політики, закликали Трампа скасувати зустріч з Орбаном.

"Визнаючи давні зв’язки між США і Угорщиною, президент і прем’єр-міністр обговорять шляхи поглиблення співпраці з цілого ряду питань, включаючи торгівлю, енергетику і кібербезпеку", — сказала прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

Вашингтон раніше неодноразово закликав Угорщину відмовитися від участі в енергетичних проектах Кремля, припинити тиск на громадські організації та Центрально-Європейський університет, а також не блокувати інтеграцію України з ЄС і НАТО.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/tramp_provede_zustrich_z_orbanom_popry_zaklyky_kongresu_skasuvaty_yiyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя