Біля Тунісу потонуло судно з мігрантами, 80 осіб зникли безвісти


Близько 80 мігрантів зникли безвісти у Середземному морі біля берегів Тунісу після того, як затонув човен, на якому вони пливли в напрямку Європи. Всього на судні перебувало 86 осіб, з них знайшли та врятували лише чотирох, один з врятованих згодом помер, повідомив речник Міжнародної організації з міграції Флавіо Ді Джакомо у четвер, 4 липня, інформує DW.

«Біля узбережжя Тунісу сталася корабельна аварія, чотирьох осіб врятували і доправили до Тунісу. Вони сказали, що на човні були 86 людей. Є побоювання, що близько 80 мігрантів загинули», – написав він у Twitter.

Аварія сталася 3 липня, човен прямував з міста Зуара у Лівії і потонув біля міста Зарзіс в Тунісі. До якої саме європейської країни він прямував, невідомо. Трьох осіб з потонулого човна, які вижили внаслідок аварії, відправили до місцевого притулку для мігрантів у Зарзісі. Станом на 4 липня, щонайменше 82 особи з цього човна вважаються такими, що зникли безвісти.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/bilia-tunisu-potonulo-sudno-z-mihrantamy-80-osib-znykly-bezvisty/” Об этом сообщает obozrevay.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя