Екс-футболіст «Шахтаря», який живе в Донецьку: Все було в наших руках, жили у мирі. Подивіться на нас зараз

Віктор Звягінцев до війни був делегатом ФФУ — Екс-футболіст «Шахтаря», який живе в Донецьку: Все було в наших руках, жили у мирі. Подивіться на нас зараз
Віктор Звягінцев до війни був делегатом ФФУ
Іван Вербицький
Віктор Звягінцев, здається, вже не проти повернутися в лоно України Об этом сообщает koruptions.in.ua со ссылкой на СМИ.


Колишній футболіст донецького «Шахтаря» і київського «Динамо» Віктор Звягінцев, котрий після початку війни на сході України залишився в рідному Донецьку і розвивав футбол у так званій ДНР, здається, почав прозрівати.


«Футбол об’єднує всіх жителів Донецька, – каже Звягінцев в інтерв’ю ВВС. – Це не сон. Я вірю, що у своєму житті ми знову побачимо футбол на «Донбас-Арені». Старий «Шахтар» совєцьких часів – ось що у мене на думці. Точно так само, як Боббі Чарльтон ніколи не забуде свої дні в «Манчестер Юнайтед». Але я шкодую про те, що трапилося. Все було в наших руках. Ми жили у мирі. Подивіться на нас зараз».


Зауважимо, що до війни Віктор Звягінцев був суддівським наглядачем і делегатом матчів чемпіонату України.


Читайте також: Блохін емоційно прокоментував ймовірність очолити грецький ПАОК

Джерело статті: “http://glavcom.ua/sport/news/eks-futbolist-shahtarya-yakiy-zhive-v-donecku-vse-bulo-v-nashih-rukah-zhili-u-miri-podivitsya-na-nas-zaraz-624720.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя